přeskočit navigaci ↓


Služby

Masáže

Masáže patří mezi nejstarší formy léčby. U nás provádíme tyto druhy masáží:

 • MASÁŽ HORKÝMI KAMENY
  (90min.+30min relaxace)

  Představte si teplo přicházející z horkých kamenů do ztuhlých svalů, kombinované s masáží. Teplo a speciální masážní techniky zbaví stresu a napětí, a dokonale uvolní tělo a mysl. Masáž s kameny výborně stimuluje krevní oběh a lymfatický systém.

  K této masáži se využívá speciálních kamenů, které výborně akumulují teplo. Současně se uvolňují některé anionty kovů přispívající k urychlení regenerace tkání. Lávové kameny mají mimořádně silnou energetickou vibraci. Tato vlastnost je využívána na odstraňování blokací důležitých bodů na meridiánech a rozproudění energie v našem těle. Pro zvýšení efektu je používáno aromatických olejů, které umocňují pocit naprosté relaxace a uvolnění. Báječně si odpočinete a ještě dlouho po masáži budete cítit teplo z oblázků.

  Zaváděcí cena 1 000.-Kč

 • Breussová masáž 45 min.

  Jde o jemnou, energeticko-manuální masáž zad v oblasti páteře, která uvolní tělesné, psychické i duševní blokády.Breussova masáž regeneruje meziobratlové ploténky a tím se vyřadí široké spektrum zdravotních potíží, mimo jiné vede také k odbourání hluboko uložených psychických problémů. Při masáži se používá třezalkový olej, který přispívá k uvolnění svalů a lehký papírový zábal pro regeneraci meziobratlových plotének.

  Celková: 500,- Kč

 • Masáž pohyblivou baňkou 20 min.

  Velice oblíbená je též pohyblivá masáž baňkou, při které se hlouběji promasírují a uvolní zatuhlé a bolavé svaly pohybem ( silikonové ) baňky po těle. Dochází tak k rychlejšímu odplavování toxických látek z těla, pročištění krve, rychlejší regeneraci, nabuzení energie a uvolnění zatuhlých svalů.

  Celková: 300,- Kč

 • Masáž reflexní

  Soustava hmatů působící tlakem na podkožní vazivo a ovlivňující reflexně míšní segmenty. Od reflexní masáže očekáváme: vytvoření vegetativní rovnováhy, normalizaci hormonálních a vegetativních funkcí, vylepšení funkce vnitřních orgánů v příslušném segmentu a zlepšení periferní cirkulace.

  Celá záda: 400,- Kč

  Fotografie interiéru
 • Reflexní masáž plošek

  Tento druh masáže vychází z čínské medicíny. Je to soustava hmatů zaměřených na plosku nohy, ovlivňující celý organismus jak po psychické, tak i fyzické stránce.

  Cena: 650,- Kč

 • Manuální lymfodrenáž

  Představuje masáž lymfatických uzlin uložených v lymfatických cestách. Jedná se o soustavu hmatů ovlivňujících lymfatické cesty, které představují systém kanálků čistících organismus.

  Lymfodrenáž ruční:
  700,- Kč / 60 min
  900,- Kč / 90 min
  1200,- Kč / 120 min
  Lymfodrenáž obličeje: 250,- Kč /
  Lymfodrenáž přístrojová: 300,- Kč
  10× + 1 / 3000,-Kč 15× + 2 / 4500,-Kč

 • kraniosacralní terapie

  Rehabilitační a relaxační metoda, při níž terapeut velmi jemně masíruje nejčastěji lebeční kosti a páteř. Účinně působí proti stresu a napětí, chronickým bolestem hlavy a krční páteře.

  Cena:
  400,- Kč / 20 min
  500,- Kč / 60 min

 • Medové detoxikační masáže

  Med je odpradávna řazen mezi přírodní zázraky - jednak jako pochutina, ale také jako podpůrný léčebný prostředek. Vlastnosti a léčivé účinky včelího medu znali a využívali již staří Číňané, Arabové, Egypťané, Řekové, Římané i jiné národy - na americkém kontinentě pak Indiáni.

  V případě medové masáže se pak jedná o starou a osvědčenou léčitelskou detoxikační metodu, která využívá výborných účinků medu (především detoxikačních) a kompresních masérských hmatů. Dochází tak k odstraňování starých a nežádoucích usazenin, které mohou být i toxické povahy - tedy "jedy" pro tělo. Medová masáž dokáže tyto látky odstranit nejen z povrchu buněk, ale i z hloubky tělesných tkání, a to například v okolí páteře, kde se po celou dobu našeho života usazují. Toxiny způsobují oslabování organizmu, což může mít za důsledek vznik různých nemocí. Jedná se o masáž zad a šíje, zlepšuje stav a výživu pokožky v masírovaných oblastech, prohřívá a tonizuje.

  Medová masáž umožňuje svou podstatou provádění, tedy tzv. "pumpováním" za pomoci medu, na rozdíl od klasické masáže, uvolnění toxinů z těla. Dále pomocí stimulace reflexních zón je možné touto masáží příznivě ovlivňovat i orgány v těle. Také napomáhá k silnému ovlivnění celého organismu. Je vhodná při vyčerpání a slabosti v důsledku stresu a napětí, nervových poruchách a stavech neklidu, rovněž v důsledku onemocnění nebo stáří.

  Svým detoxikačním působením osvobozuje medová masáž celý organizmus od usazenin, které v průběhu let nahromadil z životního prostředí, potravy a léků. Medová hmota obnovuje přirozenou detoxikační schopnost organizmu. Je proto vhodná zvláště při velkém počtu typických civilizačních chorob, které souvisejí s usazováním jedů a škodlivin.

  60min.: 450,- Kč

Lymfoven

Lymfoven je presoterapeutický přístroj, kterým zlepšíme odtok toxických látek lymfatickým systémem. Je účinným pomocníkem v boji proti celulitidě, lze s ním dosáhnout skvělých výsledků při snižování únavy a otoků nohou.

Rašelina

Rašelinové zábaly představují nezastupitelnou formu léčby a prevence chronických chorob. Jedná se o jednorázové zábaly působící postupným prohříváním postižené oblasti, což má za následek lokální překrvení, a tím urychlení látkové výměny. Vhodné zejména pro gynekologické a revmatické diagnózy.

Fotografie interiéru

Hlavní výhody:

 • Lokální aplikace
 • Hygienický jednorázový zábal
 • Sleva při zakoupení cyklu

Rašelinový zábal jednorázový, 80,- Kč
- léčebná kůra 14×, 900,-Kč

Léčebné techniky

Rehabilitační léčebné techniky manuální terapie jsou prováděny odbornými terapeuty.

Hlavní výhody:

 • Individuální přístup
 • Dohled odborného lékaře
 • Možnost úhrady zdravotní pojišťovnou

Rehabilitační léčebné techniky, 25 min. - 400,-Kč

Rehabilitační léčebné techniky, 50 min. - 750,-Kč

tejping (dle složitosti) 100-200.-Kč

Léčebná tělesná výchova

Jedná se o nácvik tělesných cvičení zaměřených na prevenci a zlepšení funkce postižených oblastí.

30 min.: cena: 300,- Kč

Fotografie interiéru

Vhodné pro všechny diagnózy.

 

Fyzikální terapie

Provádíme elektroléčbu, léčbu ultrazvukem a laserem.

Cena: 80,- Kč

Fotografie interiéru

Hlavní výhody:

 • Individuální přístup
 • Dohled odborníka
 • Změkčení jizev

magnetoterapie - série 10× / 800,-Kč

Ceny jsou platné od 1. 2. 2022.